Witamy na stronie

DWUTYGODNIKA SAMORZĄDOWEGO

REWIZJE TOMASZOWSKIE

AKTUALNOŚCI
TU KUPISZ REWIZJE
OGŁOSZENIA
GALERIA
KONTAKT

 

 

 

Bezpieczne grzybobranie

Sezon na grzyby rozpoczęty. W lasach już zaroiło się od borowików, kurek, rydzów, podgrzybków. Grzyby są chętnie spożywane przez ludzi ze względu na walory smakowe i zapachowe. Pobyt w lesie jest także bardzo dobrą formą aktywnego wypoczynku. W naszych lasach rośnie jednak wiele gatunków grzybów o różnej toksyczności. Wśród nich występują trujące, jadalne i niejadalne.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 723)
Miejsce seniora w nowoczesnej Polsce

 

II Konferencja Wojewódzka „Miejsce Seniora w Nowoczesnej Polsce” odbyła się 24 listopada, w auli Centrum Edukacyjno - Kongresowym KUL im. Jana Pawła II w Tomaszowie Lubelskim.(kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2016)
Dzień otwarty KUL

8 grudnia, w 98. rocznicę założenia Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, w Centrum Konferencyjno - Kongresowym tej uczelni w Tomaszowie Lubelskim został zorganizowany Dzień Otwarty KUL.(kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2016)
Koncert w RST „Roztocze”

13 grudnia w hali produkcyjnej RST „Roztocze” odbył się świąteczny koncert opatrzony hasłem „Christmas songs” („Świąteczna muzyka rozrywkowa”).(kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2016)
Spotkanie wigilijne

Już po raz kolejny Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Tomaszowie Lubelskim, był organizatorem Integracyjnego Spotkania Wigilijnego, jakie w dniu 14 grudnia odbyło się w Tomaszowskim Domu Kultury.(kategoria: Aktualności, dodano: 22-12-2016)
Dzieci dzieciom

 

20 listopada, w ramach zorganizowanej akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 25-11-2016, odsłon: 773)
Polecamy

  

 

 

 

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij