Witamy na stronie

DWUTYGODNIKA SAMORZĄDOWEGO

REWIZJE TOMASZOWSKIE

AKTUALNOŚCI
TU KUPISZ REWIZJE
OGŁOSZENIA
GALERIA
KONTAKT

 

 

 

Plebiscyt Sportowy Rewizji Tomaszowskich

Drodzy Czytelnicy, trwa XXII Plebiscyt Sportowy ReWizji Tomaszowskich. Podsumowujemy 2015 rok. Wybieramy sportowców, trenerów i nadzieje sportu Tomaszowa Lubelskiego. Do plebiscytu zostali zgłoszeni zawodnicy reprezentujący kluby sportowe działające na terenie miasta. Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-03-2016, odsłon: 1289)
W hołdzie Żołnierzom Wyklętym

28 lutego w ramach programu obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbyła się IV edycja biegu ph. Wilczym tropem. 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-03-2016, odsłon: 767)
Opowieści z przeszłości

 Jak się bawili mieszkańcy Tomaszowa w okresie międzywojnia? Co ich cieszyło? Co ściągało ludzi na imprezy organizowane przez lokalne organizacje i kluby? 
 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-03-2016, odsłon: 814)
Zadbajmy o nerki dzieci

Światowy Dzień Nerek jest ogólnoświatową kampanią, której celem jest uświadomienie ludziom, jak ważnym narządem człowieka są nerki i zwrócenie uwagi na problemy związane z występowaniem chorób nerek w społeczeństwie oraz ich groźnych następstw. 

 Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 19-03-2016, odsłon: 991)
71 rocznica bohaterskiego zrywu

1 sierpnia o godzinie „W” zawyły syreny, ludzie zastygli, by uczcić moment i powstańców, którzy 71 lat temu walczyli o oswobodzenie Warszawy. Data 1 sierpnia oprócz wspomnienia klęski chwali także nadzieję, wolę walki i ducha patriotycznego.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 17-08-2015, odsłon: 1078)
Przed premierą

Już od pięciu miesięcy odbywają się intensywne przygotowania prowadzone pod bacznym okiem reżysera, autorki scenariusza a zarazem kierownika Zespołu Teatralnego działającego przy TDK - Marii Kozyry.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 17-08-2015, odsłon: 1033)
Polecamy

  

 

 

 

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij