Witamy na stronie

DWUTYGODNIKA SAMORZĄDOWEGO

REWIZJE TOMASZOWSKIE

AKTUALNOŚCI
TU KUPISZ REWIZJE
OGŁOSZENIA
GALERIA
KONTAKT

 

 

 

„Wieczór kawalerski” w TDK

24 września Zespół Teatralny TDK wystawił najnowszy spektakl, ukazujący w humorystyczny sposób konflikt pokoleń. Przyczyną i źródłem nieustającego od wieków konfliktu pokoleń jest przekonanie starszych, że ich wiedza, doświadczenie i zajmowana pozycja dają prawo do rządzenia, wywierania presji, dominacji i narzucania woli innym, także w rodzinie, a młodsi mają się im bezwzględnie podporządkować.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 931)
Spotkanie z podróżnikiem

8 września w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Tomasza Zamoyskiego odbyło się interesujące spotkanie z Kazimierzem Kasprzakiem, wieloletnim dziennikarzem gazet lubelskich - „Kuriera Lubelskiego”, „Sztandaru Ludu”, a następnie „Dziennika Wschodniego”, a przy tym pasjonata poznawania świata, znanego globtrotera, który zwiedził ponad 140 krajów wszystkich kontynentów i wszystkich klimatów. Zaowocowało to licznymi reportażami i artykułami prasowymi zarówno w kraju, jak i w prasie polonijnej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 716)
Jechali dla Lenki

24 września na Miejskim Stadionie odbyło się XVIII Miejskie Święto Roweru. Przyświecał mu szczytny cel, a mianowicie pomoc dla chorej Lenki. Rowerzyści przejechali dla niej w sumie 2610 km, zaś Roman Rak przekazał 2 tys. zł. na jej leczenie.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 803)
14 medali dla Tomaszowa

 

W klasyfikacji końcowej Pucharu Polski zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego zwyciężyli w 3 kategoriach.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 746)
Na straży godności

Krzyż i Wolności i Solidarności od Prezydenta RP otrzymał Eugeniusz Badaszczuk

 

Krzyż Wolności i Solidarności to drugie po Krzyżu Virtuti Militari odznaczenie wojskowe. Na tak szacowne odznaczenie czeka się całe życie. Aby być człowiekiem wolności i solidarności, trzeba wiele poświęcić, przeżyć wiele trosk i przekroczyć trudności, jakie pojawiają się na drodze życia. Na pewno nie ma na tej drodze błyskotliwej, łudzącej pozorami kariery, nie ma honorów ani korzyści materialnych, ani też komfortowego życia.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 828)
Leśnicy odznaczeni

Na początku października obchodzony jest Światowy Dzień Leśnika. To nie jedyna okazja, by gospodarze lasu mogli poświętować, bowiem Dzień Leśnika i Drzewiarza występuje w kalendarzu kilkukrotnie. Dzięki doskonałej pracy 8 września 2017 roku wyróżniający pracownicy Nadleśnictwa Tomaszów zostali odznaczeni, między innymi za długoletnią służbę.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 18-10-2017, odsłon: 848)
Polecamy

  

 

 

 

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman
Ta strona używa plików cookies i podobnych technologii w celu świadczenia usług, wyświetlania reklam i zbierania statystyk. Korzystając z niej zgadzasz się na ich używanie zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zamknij